Víťazkou EMPIRE Slovak Open 2017 je Markéta Vondroušová

Najväčší ženský antukový turnaj na Slovensku EMPIRE Slovak Open 2017 sa v nedeľu 21. mája skončil v klube TC EMPIRE Trnava finálovým zápasom dvojhry. V ňom triumfovala mladá, iba 17-ročná česká tenistka Markéta Vondroušová nad 25-ročnou Paraguajčankou Veronicou Cepede Roygovou 7:5, 7:6(3).

Čítať viac…

Vo finále v nedeľu o 11:00 Vondroušová proti Roygovej, aj naživo na RTVS

V nedeľňajšom finále antukového stotisícového ženského podujatia EMPIRE Slovak Open  2017, ktoré sa hrá od 11:00 v TC EMPIRE Trnava, bude hrať Paraguajčanka Veronica Cepede Roygová, ktorá si v semifinále poradila s mladou, iba 16-ročnou Anastasiou Potapovovou z Ruska. Druhou finalistkou sa stala 17-ročná Češka Markéta Vondroušová.

Čítať viac…

Deblový titul pre Britky Broadyovú s Watsonovou

Na turnaji EMPIRE Slovak Open 2017 si titul vo štvorhre vybojovali britské tenistky. Dvojica Naomi Broadyová a Heather Watsonová sa tešili vo finále po víťazstve 6:3, 6:2 nad česko-tajwanským párom Renáta Voráčová a Chia-Jung Chuang.

Po semifinálových zápasoch dvojhry na uskutočnilo finále štvorhry, ktoré trvalo 62 minút. „Heather vyhrala minulý rok na Wimbledone mix. Dúfajme, že sa nám dvom tento rok v Londýne podarí vyhrať ženskú štvorhru,“ zapriala si po finále Broadyová.

Čítať viac…

Príďte s deťmi na Family Day!

V sobotu 20. mája bude deň plný zábavy pre rodiny s deťmi! Každoročne sa koná v sobotu od 10:00 a je určený pre všetkých návštevníkov, ktorí zavítajú do tenisového centra EMPIRE Trnava.

Na deti čaká nafukovací hrad, maľovanie na tvár, animátorky s množstvom zábavných hier, športové a pohybové súťaže a minitenis. Family Day vyvrcholí semifinálovými zápasmi dvojhry a finálovým zápasom štvorhry ženského antukového stotisícového turnaja EMPIRE Slovak Open 2017.

Čítať viac…

Štvrťfinalistky sú známe, k Wickmayerovej a Vondroušovej pribudli aj Alexandrovová a Kozlovová

Vo štvrtok sme na dvorcoch TC EMPIRE Trnava spoznali posledné účastníčky štvrťfinále dvojhry na EMPIRE Slovak Open 2017. Do najlepšej osmičky ženského antukového turnaja s dotáciou 100 000 USD pribudla Ruska Alexandrovová, Ukrajinka Kozlovová, Japonka Narová a pridali sa tak k Wickmayerovej, Vondroušovej, Watsonovej, Roygovej a Potapovej.

Čítať viac…

Nasadená jednotka v Trnave Wickmayerová bola 12. na svete: Ambície stále pretrvávajú

„Samozrejme, že si pamätám, aké to je byť svetovou dvanástkou, ale tenis si užívam teraz oveľa viac, ako keď som bola mladšia. Ambície a motivácia stále pretrvávajú v snahe sa zlepšiť a dostať sa naspäť na špičkovú úroveň,“ hovorí Wickmayerová pre www.empireslovakopen.sk. Nasadená turnajová jednotka na EMPIRE Slovak Open 2017 hrá v Trnave po druhýkrát v kariére.

Ako sa máte? Vyše mesiaca ste v apríli nehrali na žiadnom turnaji, čo bolo za tým?

Čítať viac…

Vo štvrtok aj zápasy Alexandrova – Jabeur a Kozlova - Broady

Šiesty deň tenisového EMPIRE Slovak Open 2017 v Trnave prinesie záverečné duely druhého kola hlavnej súťaže. Na antukovom turnaji s dotáciou 100 000 USD zabojujú o štvrťfinále aj členky domácej medzinárodnej akadémie EMPIRE Tennis Academy Ons Jabeur a Kateryna Kozlova.

Čítať viac…

Vondroušová vo štvrťfinále, Kužmová vypadla

Iba 17-ročná česká reprezentantka Markéta Vondroušová je už vo štvrťfinále EMPIRE Slovak Open 2017. Na stotisícovom antukovom podujatí v Trnave si poradila s Belgičankou van Uytvanckovou 6:4, 6:3. Uspela aj členka domácej medzinárodnej akadémie EMPIRE Tennis Academy Ons Jabeurová, ktorá vyradila kvalifikantku Antoniu Lottnerovú 7:6(4), 6:3. Slovenka Kužmová nestačila v 2. kole na Britku Watsonovú.

Čítať viac…

Stránky